OFFICINA GREGORIANA
to wydawnictwo, które powstało wyłącznie po to, by realizować projekt pod nazwą „Wielki słownik rodzin warszawskich”. W swojej działalności stawia ono przede wszystkim na rzetelność. Dlatego współpracuje wyłącznie z najlepszymi, sprawdzonymi fachowcami.


Adres korespondencyjny

ul. Środkowa 41A
05-510 Konstancin-Jeziorna

AUTOREM poszczególnych książek powstałych w ramach projektu „Wielki słownik rodzin warszawskich” jest Grzegorz Wójcik (urodzony w 1964 roku w Warszawie) – dziennikarz, redaktor w „Świecie Książki”, od 1991 roku sprawozdawca parlamentarny i kierownik działu społeczno-politycznego w „Sztandarze Młodych”, później szef działu politycznego w „Prawie i Gospodarce”, a następnie redaktor „Super Expressu”. Autor opowiadań publikowanych między innymi w „Miesięczniku Literackim”, wyróżniony w Konkursie Literackim im. Tadeusza Micińskiego. W efekcie jego zainteresowań historią powstały „Karty pamięci“ – wydany w 2012 roku szkic poświęcony Nowemu Miastu nad Pilicą i jego mieszkańcom w XVIII wieku.


JAK KUPIĆ?
Poszczególne książki wydawane w ramach projektu „Wielki słownik rodzin warszawskich” można kupić wysyłając maila z zamówieniem na adres: Email : slownik@slownikrodzinwarszawskich.pl